Privačių detektyvų agentūra „Mimoza“ – viena seniausių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 2009 metais.

Įsigaliojus Privačios detektyvinės veiklos įstatymui, nuo 2016 metų agentūra tęsia savo veiklą kaip specialių paslaugų, bendradarbiaudama su privačiais detektyvais ir kitais savo srities profesionalais.

Mes nesipelnome iš svetimos bėdos ir niekada nedalijame tuščių pažadų jei matome kad problema uždelsta. Niekada nesiimame užduoties, jei kyla abejonių dėl tikrųjų užsakymo motyvų.

Bendradarbiaudami su savo srities specialistais – advokatų kontoromis, psichoterapeutais, geriausiais šalies privačiais detektyvais, mes klientams galime pasiūlyti kompleksinį sprendimą – nuo neištikimybės faktų nustatymo ir teisinių konsultacijų skyrybų klausimais iki psichoterapinės pagalbos.

Problemoms spręsti naudojame ir netradicinius, tačiau efektyvius ir pasiteisinančius būdus. Vienas jų –  aktualaus asmens psichoportretas. Juos mūsų užsakymu sudaro pasaulinį pripažinimą turintis numerologas.

Taip pat bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais Europos Sąjungoje, todėl galime pasiūlyti itin operatyvius ir konkurencingus sprendimus užsienyje.

Mes per keliolika metų esame ištyrę šimtus neištikimybės atvejų, todėl jau per pirmas pokalbio su klientu valandas galime su nedidele klaidos tikimybe nustatyti, yra santykiuose trečias žmogus. Arba problema gal jumyse ir kokia?

Sąrašas neištikimybės požymių, būdingų vyrams ir moterims –

Jį sudarėme iš savo daugiametės patirties. Jei rasite du ir daugiau tokių požymių, patariame nedelsti – paprasčiau drauge rasime sprendimą.