Neištikimybės požymiai

VYRŲ:

 

1. Mobilus telefonas. Nepaleidžia jo iš akių, aktyvuotos visos įmanomos jo apsaugos, nuolat įjungtas tylos režimas, išeina kalbėtis į kitą kambarį arba jums priartėjus staigiai keičia pradžios ekraną.

2. Išvaizda. Vėl pradėjo mankštintis, rūpintis plaukais ir savo kvapu. Padidėjęs dėmesys higienai (padažnėjęs prausimasis po dušu, ypač iš karto grįžus namo), eksperimentai su naujais kosmetiniais produktais, garderobo atnaujinimas ir t. t.

3. Dinginėjimas. Dažnai neatsiliepia telefonu. Nenoriai pasakoja kur buvo, kodėl užtruko. Staiga padidėjo darbo krūvis, atsirado viršvalandžiai, atgijo aistra seniausiai užmestiems hobiams. Dėl visa to jis namie praleidžia vis mažiau ir mažiau laiko.

4. Pokyčiai automobilyje. Be regimos priežasties jame įsivyravo griežta tvarka. Nuolatos kintanti keleivio kėdės padėtis. Jums nepažįstami kvapai. Moteriški radiniai (kartais keleivių palikti specialiai).

5. Kvapai. Kelis kartus nuo jo sklidęs tų pačių kvepalų kvapas.

6. Plaukai. Moteriški plaukai ant drabužių, namuose, automobilyje.

7. Muzika. Staiga pakitęs jo muzikinis skonis.  Automobilyje ar kitoje privačioje partnerio erdvėje klausomi nauji dainų rinkiniai .

8. Pinigai. Jo finansinė padėtis tapo visiška paslaptimi.

9. Kolegė. Pradėjo daug kalbėti apie kokią nors kolegę, kaip jai sunku, problemos šeimoje ir panašiai, ir po kurio laiko nustojo. Paklaustas apie ją keičia pokalbio temą.

10. Atsiradęs pavydas, įtarumas. Tai psichologinė projekcija, arba gynybinis mechanizmas, kai jus apgaudinėjantis vyras gali pats pasidaryti išvadą kad ir jūs galite elgtis analogiškai.

11. Seksualinis gyvenimas. Staiga vėl įsiplieskia aistra arba sekso poreikis sumažėja („aš pavargęs“) arba išvis dingsta („amžius daro savo“) – skambutis! Šie kraštutinumai gali reikšti jog iš kažkur atsirado pasitikėjimas savim, partneris bando užmigdyti nieko neįtariančios moters budrumą  arba – persisotinimą iš šalies.

12. Permainos bendravime. Perdėtas lipšnumas ir dėmesingumas gali reikšti atsiradusį kaltės jausmą, kai nenorima nieko keisti. O barnių ir kivirčų provokavimas jau rodo, kad partneris arti santykių nutraukimo, trūksta tik priežasties („su tavim tokia neįmanoma gyventi“).

13. Išgaravusi ateitis. Jeigu partneris užsisklendė ir atitolo, nustojo kalbėti apie bendrą ateitį, nebeturi bendrų planų, greičiausiai Jūsų nebėra jo planuose. Jūs jo nebedominate. Sėdite drauge ir jaučiate kad jis yra kitur.

14. Nori atriboti nuo draugų ir giminių. Taip daroma dėl to, kad neretai jie žino šį tą daugiau už partnerę ir gali išsiduoti. Arba nesugebės nuslėpti kad jaučiasi nepatogiai.  Ne visi gali išlaikyti pokerio lošėjo veido išraišką.

MOTERŲ:

1-9. Aukščiau išvardinti vyrų neištikimybės požymiai – „Mobilus telefonas“, „Išvaizda“, „Dinginėjimas“, „Muzika“, „Kolega“, „Atsiradęs pavydas, įtarumas“. „Permainos bendravime“, „Dingusi ateitis“, „Nori atriboti nuo draugų ir giminių“ – universalūs.

10. Sporto klubas. Moteris ypač pradėjo rūpintis savo kūno linijomis (jeigu nebuvo Jūsų priekaištų ir ne prieš šiltąjį sezoną).

11. Bikini. Šios zonos depiliacija (jeigu ne Jūsų prašymu).

12. Apatiniai drabužiai. Naujos sexy kelnaitės (jeigu tai ne dėl Jūsų potraukio sužadinimo)

13. Dingo reiklumas. Anksčiau  ji nesugebėdavo viena nueiti apsipirkti ar be tavo pagalbos pereiti gatvę, bet staiga to nebeprašo. Ji nori būti labiau nepriklausoma.

14. Mažiau pykstaSeniau ji supykdavo, jei nesutikdavai papietauti su ja ir jos draugėmis, bet dabar bet toks tavo elgesys jos nebejaudina. Anksčiau ją siutindavo kai kurie tavo poelgiai, tačiau pastaruoju metu nebekreipia į tai (tai gali išeiti į gera, tačiau nebūtinai).

15. Labiau pyksta.

16. Pradėjo slapukautiKalbų maišelis užsirišo. Ji liovėsi dalintis savo dienos įvykiais (jeigu tau išties rūpėdavo).

17. Apipila malonumaisPradėjo žerti komplimentus, kviesti pietų, bombarduoti širdutėmis ar bučiniais. Nesiginčysime, toks moters elgesys gali būti kiekvieno vyro svajonė, tačiau per didelis stengimasis gali sukelti įtarimą, kad kažkas čia ne taip.