Kaip žinoti, ar tavo žmona tau neištikima?

Kaip žinoti, ar tavo žmona tau neištikima?

Vedei nuostabią merginą, jūsų santykiai ilgalaikiai ir stabilūs, taigi esi įsitikinęs, kad ji niekada tavęs neišduos su kitu, ar ne? Nebūtinai. Niekada nesumenkink moters noro nuklysti į šalį! Daugybė vyrų baiminasi ar net yra apsėsti minties, kad jų žmonos jiems neištikimos. Jie pašiurpsta vien nuo minties apie savo antrąją pusę, savo švelniomis rankomis liečiančią kito vyro kūną. Dėl santykių ramybės svarbu atidžiai stebėti žmonos elgesį ir žiūrėti, ar jame nesimato neištikimybės ženklų.

Bet kokie tie ženklai? Kaip su jais kovoti? Į visus tave neraminančius klausimus atsako „Askmen“ santykių ekspertai.

Neištikimybės ženklai

Vienas iš svarbiausių ženklų, kad tavo žmona tave apgaudinėja, – tai pasikeitęs jos elgesys. Tačiau jei ji visada geriau sutardavo su vyrais ir turi nemažai vyriškos lyties draugų, nepulk į paniką, jei iš kažko išgirdai, kad tavo žmona su savo draugu Artūru buvo kine.

Štai penki patys tikriausi neištikimybės ženklai:

1. Ji pasidarė mažiau reikli

Jeigu seniau tavo žmona nesugebėdavo viena nueiti apsipirkti ar be tavo pagalbos pereiti gatvę, bet staiga neprašo tavęs palaikyti jai kompaniją, tai gali būti signalas, kad atsirado kitas vyras, užimantis seniau tau priklausiusias pareigas. Gali būti, kad tavo antroji pusė paprasčiausiai nori skirti laiko sau, tačiau jeigu jai labiau norisi būti nepriklausomai, o ne kaip anksčiau diktuoti savo poreikius, tai gali reikšti, jog tu į jos poreikių sąrašą nebeįtraukiamas.

2. Ji beveik nebepyksta

Seniau tavo žmona supykdavo, jei nesutikdavai papietauti su ja ir jos draugėmis, bet dabar bet toks tavo elgesys jos nebejaudina. Praeityje privalėdavai labai gerai apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, tačiau dabar net ir menkiausios smulkmenos, kurias sugadinęs ją įsiutindavai, tavo sielos antrininkės nebeerzina. Tai gali išeiti į gera, tačiau būtų protinga pasidomėti, kodėl staiga jai ėmė niekas neberūpėti.

3. Ji pradėjo slapukauti

Jei žmona liovėsi dalinusis savo dienos įvykiais su tavimi, o kad išsiaiškintum, kas dedasi jos gyvenime, turi slapčia užmesti akį į jos naujausios „Nokios“ turinį, nes ji savo noru neatskleidžia jokios informacijos apie savo gyvenimą, būk budresnis – tai gali būti dar vienas ženklas, kad turi neištikimą žmoną.

4. Ji susikoncentruoja ties tavimi

Jei taip jau nutinka, kad pagaliau sugebi įsiterpti į jos kasdienę rutiną ir užduoti jai keletą klausimų, tačiau ji viską apverčia ir pradeda juos taikyti tau, logiška savęs paklausti, kas nutiko kalbų maišeliui. Kodėl nei iš šio nei iš to, vienintelis žodis, kuris išsprūsta iš žmonos lūpų, paklausus apie vakar vakarą, būna „mama“? Kodėl staiga nuolat kalbama apie tave, tave, ir dar kartą TAVE, nors seniau įprastas scenarijus buvo atviras visų kortų atskleidimas?

5. Ji apipila tave malonumais

Kadangi nuo šiol daugiausia dėmesio skiriama ne jai, bet tau, tavo partnerė be perstojo žeria tave komplimentais, kviečia pietų, vakarienės, be jokios progos siunčia tau „Aš tave myliu“ tipo atvirukus, ir netgi siūlosi nuplauti tavo automobilį arba kartu pasižiūrėti bokso varžybas. Nesiginčysime, toks moters elgesys gali būti kiekvieno vyro svajonė, tačiau per didelis stengimasis gali sukelti įtarimą, kad kažkas čia ne taip. Jei esi bombarduojamas malonių dalykų, būtų malonu žinoti, kas iš tikrųjų dedasi.

Kaip su tuo susitvarkyti?

Nėra reikalo paranojiškai panikuoti, jei savo žmonos elgesyje pastebėjai bent kelis iš šių ženklų. Jei nesi įsitikinęs, kad toks jos elgesys nėra be pagrindo, arba jei nepagavai jos meluojant, neskubėk apkaltinti jos neištikimybe. Užuot pasidavęs panikai, gerai apgalvok, ar žmonos elgesys yra pakankama priežastis įtarinėti ją išdavyste, ar paprasčiausiai tu taip bijai ją prarasti, kad tavo vaizduotė per daug įsisiautėjo.

Štai keletas „Askmen“ patarimų, kaip sutramdyti įtarimus:

Nuojauta

Jei manai, kad žmona gali apgaudinėti tave su kitu vyru, pasikalbėk su ja, bet šiukštu neminėk neištikimybės. Paklausk jos, ar viskas gerai, ir pasakyk, kad pastaruoju metu jos elgesys labai pasikeitė. Duok konkrečių pavyzdžių, kurie verčia tave nerimauti. Taip pat pasakyk, kad nori žinoti ir suprasti tokio jos elgesio priežastis.

Protingiausia būtų būti nuoširdžiam ir paskatinti ją atvirai pasikalbėti apie tai, kas jai jūsų santykiuose kelia nerimą. Žinodamas silpnąsias vietas galėsi pradėti planuoti veiksmų strategiją. Jei manai, kad žmona tau neištikima, rimtas ir atviras pokalbis su ja gali būti rafinuota išeitis.

Tarp nuojautos ir žinojimo

Jei turi svarią priežastį manyti, kad žmona žaidžia purvinus žaidimus tau už nugaros, neskubėk jos apipilti kaltinimais, nes visada yra tikimybė, kad esi neteisus. Tokiu atveju parodysi, kad ja nepasitiki. Užuot rėkte išrėkęs, jog žinai, kas dedasi, arba tiesmukiškai paklausęs, su kuo ji miega, pasiteirauk, ar nėra kažko, ką tau derėtų žinoti apie jos gyvenimą, arba duok subtilią užuominą, jog turi pagrindo manyti, kad ji nėra 100 proc. nuoširdi su tavimi.

Toks elgesys gali atrodyti pasyvus, tačiau tokioje situacijoje geriau elgtis atsargiai, nes kaip jau minėjome, jeigu tavo įtarimai pasirodys be pagrindo, ant kortos statai savo santuoką. Tačiau jei esi teisus, turi pilną teisę užvirti tikrą pragarą žemėje.

Pagauni ją meluojant arba turi kitų neištikimybės įrodymų

Jei ši nemaloni situacija jokiu būdu negali būti nesusipratimas ir esi tikrų tikriausias, kad tavo žmona miega su kitu vyru, pamiršk atsargumą ir būk šiek tiek „agresyvesnis“. Pasakyk jai, ką matei, kaip dėl to jautiesi, ir ką ketini daryti.

Klausimas tik, ar gali ir vėl pasitikėti neištikima žmona?

Atleisk ir pamiršk

Neištikimybė yra labai didelis smūgis santykiams, tačiau tai dar ne pasaulio pabaiga. Privalai suprasti, kad jos elgesys galėjo būti nekokybiškų jūsų santykių rezultatas. Galbūt ji išdavė tave su kitu vyru todėl, kad jūsų santykiams kažko trūksta, ir tą „kažką“ ji rado kitur? Suprantama, tai tikrai jos nepateisina, tiesiog padaro jos elgesį ne tokiu niekšingu.

Jei esi tikras žmonos išdavyste, privalai sau užduoti keletą klausimų:

Ar gali vėl ja pasitikėti?

Jei į šį klausimą atsakai neigiamai, jums neverta taikytis.

Jei teigiamai, turi būti kantrus, bet jūsų santykiai nusipelno dar vieno šanso. Privalai jai pasakyti, kad bus labai sunku pradėti ja pasitikėti, tačiau jos ir laiko padedamas, galėsi viską užmiršti.

Kodėl ji buvo neištikima?

Jei žmona tau pati nepasako, kodėl taip pasielgė, turi gerai pagalvoti, ar sugebėsi jai už viską atleisti.

Jei priežastys glūdi jūsų santykiuose, turi nusiteikti tas priežastis panaikinti ir pasistengti pakelti santykių kokybę.

Ar santykiai nusipelno antro šanso?

Jei susitaikai su nusivylimu ir nusprendi suteikti jai dar vieną progą, turi duoti sau laiko susikaupti, atsisėsti ir pasikalbėti su žmona. Tai vienintelis būdas suprasti, kodėl ji taip pasielgė. Gali būti, kad tam nebuvo svarbių priežasčių (galbūt kaltas kvailumas ir viena kita taurelė degtinės), bet jeigu tokių priežasčių yra, nederėtų jų ignoruoti, nes toks elgesys gali tik paskatinti ją ir toliau tave apgaudinėti. Ignoravimas taip pat reikštų savęs apgaudinėjimą, o tai jau yra aukščiausia apgaulės forma.

Ar bus antras kartas?

Faktas, kad mes visi klystame, nepateisina neištikimybės, tačiau jei tavo žmona nuoširdžiai gailisi ir jeigu ji verta didesnių tavo pastangų išsaugoti santykius, turėtum jai atleisti. Deja, atleisti nėra pamiršti – tam reikės nepalyginamai daugiau laiko.