Požymiai, kad pora pasmerkta skyryboms, kuriuos galima įžvelgti jau per vestuves

Kartais vestuvės baigiasi skyrybomis netgi greičiau, nei galėtumėte pagalvoti – po mėnesio ar dviejų. Didžiulę patirtį turintys vestuvių fotografai gali neklystamai nurodyti poras, kurių laimė bus trumpalaikė. Jie netgi nustatė esminius požymius, pagal kuriuos galima tai suprasti. Pateikiame keletą pagrindinių.

Tylus ir ramus partneris. Ir nuotaka, ir jaunikis turėtų džiaugtis iškilminga vestuvių diena. Ir jeigu vienas iš partnerių tyli ir praktiškai nerodo emocijų, reiškia, ateityje jau šmėžuoja problemos.

Nuolatiniai ginčai. Vienas fotografas pasakojo, kaip su jauna pora skrido į fotosesiją Islandijoje ir jaunavedžiai visą kelią ginčijosi dėl vestuvinių žiedų. Trumpiau tariant, pora išsiskyrė praėjus mėnesiui po vestuvių.

Torto pjaustymas. Torto pjaustymas gali daug pasakyti apie porą ir kaip ilgainiui išsilaikys jų meilė. Pavyzdžiui, jei jaunikis tortu ištepa nuotakos veidą, nors ji prašo to nedaryti. Nepagarba gadina bet kokius santykius.

Populiarios dainos. Daina, pagal kurią šoksite savo pačią svarbiausią dieną, taip pat yra vienas iš ženklų. Anot fotografų, poros, kurios šoka pagal populiarias kantri dainas, dažniau išsiskiria.

Atsiprašinėjimas už partnerio elgesį. Pasiruošimas vestuvėms – labai nervingas procesas. Bet jei vienas partneris nuolat atsiprašinėja už kito elgesį, reiškia, pora neturi bendro požiūrio į svarbius dalykus ir nesugeba rasti kompromiso.

Simbolizmas. Tai liečia įvairiausias linksmybes, pramogas, konkursus per vestuves: jei viskas daroma tik taip, kaip nori nuotaka, o jaunikio nuomonė visiškai ignoruojama, vargu ar jie ilgai išgyvens kartu.

 

Ginčai vestuvių dieną. Taip, gali būti įvairiausių nesutarimų. Tačiau poros patikimumas pasireiškia tuo, kaip greitai jaunavedžiai gali rasti išeitį iš konfliktinės situacijos. Kartais nesutarimai būna tokie stiprūs, kad jaunavedžiai net nežiūri vienas į kitą.

Savanaudiški vestuvių įžadai. Poros, duodančios ant egoizmo ribos balansuojančias priesaikas, o taip pat dalijančios labai trumpus ir lakoniškus pažadus – ant išsiskyrimo ribos!

Šaltinis