Vyras ėmė rūpintis savo išvaizda, vis dažniau atsiduria ne ryšio zonoje arba namuose išjungia mobilaus telefono skambėjimo garsą, dėl “padidėjusio darbo krūvio” vėliau grįžta namo?
Žmona pradėjo lankytis sporto klube, nė akimirkai iš rankų nebeišleidžia telefono, vakarais sako išeinanti pas drauges?
Paauglė dukra tapo uždara,  pradėjo keistai elgtis sūnus ir kažkur pradingsta vakarais?

Dar niekada nebuvo taip paprasta išsiaiškinti, ar kartais šeimoje nėra atsiradęs trečias žmogus ir kas jis toks,  kas daro neigiamą įtaką vaikams ir kur jie dingsta.

Laiku sužinoję tiesą galėsite priimti sprendimus. Teisingus.

Tai galėsite padaryti „Asmeninio šnipo“ pagalba.

Kas tai yra? Tai – mobilusis telefonas su įdiegta specialia programa,  kurią mes pavadinome „Asmeniniu šnipu“.

Dabar iš eilės papasakosime,  kokie telefonai yra tinkami tokiam tikslui, kaip tokia programa įdiegiama į telefoną, kokios jos galimybės ir t.t.

Kokius telefonus galite paversti savo pagalbininkais?

Tokiam tikslui tinka didžioji dalis išmaniųjų telefonų, nesvarbu kokio gamintojo jie būtų – Samsung, LG, XIAOMI ar panašūs. Tik prieš perkant aparatą ar norėdami programą įdiegtį jau į esamą turėtumėte žinoti, kad daugiausia naudingų darbų „Asmeninio šnipo“ programa gali nuveikti su „Android‘u“.

Kaip žinote, operacinė sistema “Android”  yra labiausiai paplitusi tarp nešiojamų mobiliųjų įrenginių – telefonų, planšetinių kompiuterių.  Dėl to ir įvairiausių programų, jų tarpe ir sekimo, šiai sistemai sukurta daugiausiai. Jeigu norite turėti patikimą pagalbininką, kuris padėtų Jums sužinoti tiesą, drąsiai rinkitės populiariuosius Samsung Galaxy S serijos išmaniuosius telefonus.

Apple telefonams „Asmeninio šnipo“ programos sukurtos, tačiau jų galimybės yra ribotos. Šio gamintojo telefonuose neveikia pagrindinė – pokalbių pasiklausymo ir įrašymo funkcija.

Kaip diegiamos tokios programos ir kiek tai užtrunka?

„Asmeninio šnipo“ programą į išmanųjį telefoną įdiegiame mes, dažniausiai per kelias valandas.

Ką sugeba „Asmeninis šnipas“?

Įdiegta į išmanųjį telefoną, „Asmeninio šnipo“ programa turi tokias funkcijas:

 • Pokalbių įrašymas. Įrašomi pokalbiai telefonu;
 • Blakė” (nuotolinio įrašymo įrenginys). Įrašo visus garsus iki 4-6 metrų spinduliu nuo telefono norimu laikotarpiu ir reguliarumu;
 • Pokalbių registras. Matysite, kas skambino į tą telefoną arba kam buvo skambinta iš jo. Netgi tada, jei vėliau visa ši informacija iš jo skambučių registro bus ištrinta;
 • SMS kopijos. Žinosite visų gautų/išsiųstu SMS turinį. Vėlgi netgi tada, jei jos buvo iškart apdairiai ištrintos;
 • Lokacija. Galėsite stebėti telefono judėjimą bei žinoti jo apytikslę buvimo vietą norimu laiku;
 • Naršymo internete istorija. Žinosite, kokiuose interneto puslapiuose buvo lankytasi, ko ieškota paieškos sistemose;
 • Telefono talpykla. Galėsite peržiūrėti visas atsisiųstas skaitmenines bylas, nufotografuotas nuotraukas, nufilmuotus vaizdus;
 • Adresų knyga. Turėti visų adresų knygoje  esančių asmenų kontaktus.

Tai yra pagrindinės visų „Asmeninio šnipo“ programų funkcijos. Tačiau yra ir tokių programų, kurios papildomai gali:

 • Fotografuoti. Kada panorėję, galite aktyvuoti telefono foto aparatą ir matyti, kokioje aplinkoje jis yra;
 • Skype. (Susirašinėjimas);
 • Viber. (Susirašinėjimas);
 • Whatsapp. (Susirašinėjimas);
 • Gmail. (Susirašinėjimas el.paštu);
 • Kita.

Visus  šiuos duomenis galėsite rasti prisijungę prie specialaus serverio iš bet kokio kompiuterio Jums patogiu laiku. Tam, kad jie ten atsidurtų, telefone turi būti aktyvuotas interneto (GPRS) ryšys.

„ASMENINIS ŠNIPAS” INTERNETU

“Asmeninio šnipo” internetu funkcijos tokios pat kaip ir realiu laiku, tik skirtumas tas, jog visi pokalbiai “Asmeninio šnipo” telefone įrašomi ir iš kart po pokalbio GPRS ryšiu išsiunčiami į Jūsų nurodytą Google elektroninio pašto dėžutę. Šiuo principu veikiančia programa naudotis patogiau ir paprasčiau: nereikia kiekvieną kartą prisijungti ir klausyti pokalbio. Galima bet kada, Jums patogiu laiku, atidaryti el.pašto dėžutę ir pokalbių įrašus perklausyti. Šiuo atveju telefone turi būti aktyvuota duomenų perdavimo internetu (GPRS) funkcija.

Programa “Asmeninis šnipas”  nėra virusas ar kokia kita kenkėjiška programa, todėl ji netrikdo ir nestabdo kitų telefono funkcijų. Aptikti įdiegtą šnipinėjimo programinę įrangą Jūsų telefone gali tik patyręs specialistas. Kartą įdiegus tokią programinę įrangą į telefoną, daugiau nebėra būtinybės prie jo liestis. Nuo to momento telefonas – šnipas gali būti valdomas iš bet kurio pasaulio krašto.

„Asmeninio šnipo“ programos kaina – nuo 350 iki 670 eurų.

SVARBI INFORMACIJA:

Specialios programinės įrangos “Asmeninis šnipas” naudojimas gali pažeisti žmogaus teisę į privatų gyvenimą. Privačių pokalbių telefonu pasiklausymas be teismo sankcijos užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Dėl šios priežasties privačių detektyvų agentūra “Mimoza” šią paslaugą teikia tik gavusi raštišką užsakovo (pirkėjo) patvirtinimą, jog mobilusis telefonas, į kurį norima įdiegti  ”Asmeninio šnipo” specialią programinę įrangą, priklauso jam nuosavybės teise, mobilusis telefonas su tokia programine įranga tretiesiems asmenims bus perduotas naudotis tik juos įspėjus, jog gali būti pažeista jų teisė į privatų gyvenimą.

Nepilnamečių vaikų iki 18 metų sutikimas nėra reikalingas.