Visits.lt - Sužinok daugiau apie savo svetainės lankytojus
September 28
 

Straipsniai

Kaip žinoti, ar tavo žmona tau neištikima?

2010.10.13

Vedei nuostabią merginą, jūsų santykiai ilgalaikiai ir stabilūs, taigi esi įsitikinęs, kad ji niekada tavęs neišduos su kitu, ar ne? Nebūtinai. Niekada nesumenkink moters noro nuklysti į šalį! Daugybė vyrų baiminasi ar net yra apsėsti minties, kad jų žmonos jiems neištikimos. Jie pašiurpsta vien nuo minties apie savo antrąją pusę, savo švelniomis rankomis liečiančią kito vyro kūną. Dėl santykių ramybės svarbu atidžiai stebėti žmonos elgesį ir žiūrėti, ar jame nesimato neištikimybės ženklų.

Skaityti plačiau...

Neištikimybės labirintuose

2010.10.13

Jei reikėtų pasakyti, dėl kokių šeimyninių santykių bėdų sutuoktiniai šiandien dažniausiai kreipiasi psichologinės pagalbos, nedvejočiau: dėl neištikimybės. Įdėmiau pažvelgus į tas poras, tektų pripažinti, kad maždaug dvi iš kiekvieno tokių šeimų trejeto kenčia dėl vyro ir viena – dėl moters neištikimybės. Tai dar nereiškia, kad vedę vyrai dukart dažniau linkę svetimauti. Tiesiog nemažai jų patys bando ieškoti būdų šeimos gyvenime iškilusioms problemoms įveikti.

Skaityti plačiau...

Neištikimybės anatomija

2010.10.13

Neištikimybė … Ši sąvoka mūsuose dažnai vertinama kaip ypač neigiama. Tačiau neištikimybės, kaip pačio fakto, tai nė kiek nesumenkina. Net atvirkščiai. Atrodo, kad kuo daugiau apie tai kalbama, kuo daugiau sakoma, kad tai blogas ir prie gero neprivedantis dalykas, tuo neištikimybės atvejų fiksuojama daugiau. Skirtingais skaičiavimais, nors kartą neištikimi savo partneriui buvo iki 50 % moterų ir iki 80 % vyrų europiečių. O apie tai bent kartą pagalvojo, turbūt visi.

Skaityti plačiau...

Neištikimybė: penki dalykai, kurių nežinojote

2010.10.13

Neištikimybės virusas šiais laikais labai paplitęs, o „užsikrėsti“ juo lengviau negu bet kada, rašo AskMen.com. Įvairūs socialiniai tinklapiai, skirti vien neištikimiems sutuoktiniams, begėdiškai skatina nesantuokinius santykius ir net pataria, kaip nuslėpti romanus nuo antrųjų pusių. Neištikimybės kultui įsisiūbuoti taip pat padėjo vis neutralesnis visuomenės požiūris į skyrybas. Šis socialinis tabu nebetoks baisus, tad neištikimieji vis [...]

Skaityti plačiau...

Dešimt neištikimybės požymių: kaip pagauti neištikimą partnerį?

2010.10.06

Jūsų santykiai atrodo stiprūs ir nuostabūs, bet kas, jeigu grįžę namo ir prisėdę prie kompiuterio rastumėte dviprasmišką elektroninį laišką, kurį jūsų partneris išsiuntė bendradarbei? Britė Charlotte Ward, parašiusi knygą apie neištikimybę, turi ką patarti.

Skaityti plačiau...

Tarnybinis romanas

2010.09.13

Žmonės darbe praleidžia didesniąją aktyvaus laiko dalį: nuo 9 iki 24 valandų. Namams paprastai jo lieka mažiau – dalis sugaištama kelionei į darbą ir atgal, taip pat miegui. Taigi didesnę dieninę laiko dalį mes bendraujame su kitais žmonėmis darbo reikalais. Beveik visuomet šalia mūsų yra priešingos lyties atstovų. Ir moterims, ir vyrams mes galime jausti įvairius jausmus – antipatiją, simpatiją, abejingumą. Bendradarbius gali sieti draugystė, bendras verslas, kriminaliniai interesai.

Skaityti plačiau...