Visits.lt - Sužinok daugiau apie savo svetainės lankytojus
October 20
 

Paslauga “Asmeninis šnipas” – Sekimas telefonu


Vyras ėmė rūpintis savo išvaizda, vis dažniau atsiduria ne ryšio zonoje arba namuose išjungia mobilaus telefono skambėjimo garsą, dėl “padidėjusio darbo krūvio” vėliau grįžta namo?
Žmona pradėjo lankytis sporto klube, nė akimirkai iš rankų nebeišleidžia telefono, vakarais sako išeinanti pas drauges?
Paauglė dukra tapo uždara,  pradėjo keistai elgtis sūnus ir kažkur pradingsta vakarais?


Dar niekada nebuvo taip paprasta išsiaiškinti, ar kartais šeimoje nėra atsiradęs trečias žmogus ir kas jis toks,  kas daro neigiamą įtaką vaikams ir kur jie dingsta.

Laiku sužinoję tiesą galėsite priimti sprendimus. Teisingus sprendimus.

Tai galėsite padaryti „Asmeninio šnipo“ pagalba.

Kas tai yra? Tai – mobilusis telefonas su įdiegta specialia programa,  kuriai mes suteikėme pavadinimą – „Asmeninis šnipas“.

Dabar iš eilės papasakosime,  kokie telefonai yra tinkami tokiam tikslui, kaip tokia programa įdiegiama į telefoną, kokios jos galimybės ir t.t.

Kokius telefonus galite paversti savo pagalbininkais?

Tokiam tikslui tinka didžioji dalis išmaniųjų telefonų, nesvarbu kokio gamintojo  jie būtų – Samsung, LG, HTC, Motorola ar  Apple. Tik prieš perkant aparatą ar norėdami programą įdiegtį jau į esamą turėtumėte žinoti, kad daugiausia naudingų darbų „Asmeninio šnipo“ programa gali nuveikti su „Android‘u“.  Arba, kaip nebūtų keista – su senesniais vidutinės ir aukštesnės klasės Nokia telefonais.

Kaip žinote, operacinė sistema “Android”  yra labiausiai paplitusi tarp nešiojamų mobiliųjų įrenginių – telefonų, planšetinių kompiuterių.  Dėl to ir įvairiausių programų, jų tarpe ir sekimo, šiai sistemai sukurta daugiausiai. Jeigu norite turėti patikimą pagalbininką, kuris padėtų Jums sužinoti tiesą, drąsiai rinkitės populiariuosius Samsung Galaxy S serijos išmaniuosius telefonus – Galaxy S2, Galaxy S3 (mini S3), Galaxy S4 (mini S4), taip pat HTC ONE bei kitus. Su „Androidu“ veikia didžioji dalis Samsungų, HTC, LG, Huawei, Motorola aparatų, bet prieš renkantis telefoną tokiam tikslui  turėtumėte pasikonsultuoti su mūsų agentūra, nes yra telefono aparatų, su kuriais „Asmeninio šnipo“ programos neveikia arba veikia nekorektiškai.

Be “Android”, yra dar dvi operacinės sistemos mobiliesiems įrenginiams.  Nokia flagmanai (Lumia serijos) yra susigiminiavę su “Windows Phone 8″, o iPhonai išpažįsta tik savąją – iOS. “Windows Phone 8″ operacinei sistemai sekimo programos ateityje turėtų atsirasti, bet šiandien tinkamai veikiančių jų dar nėra. Apple telefonams „Asmeninio šnipo“ programos sukurtos, tačiau jų galimybės yra ribotos. Šio gamintojo telefonuose neveikia pagrindinė – pokalbių pasiklausymo ir įrašymo funkcija.

Tiek apie išmaniuosius telefonus.

Daugiausia sekimo programų buvo sukurta vidutinės ir aukštesnės klasės Nokia telefonams, kurie veikė  ”Symbian” operacinės sistemos pagrindu.  Daugelis jų dabar atrodo kaip dinozaurai, beviltiškai pasenę. Bet yra ir tokių modelių, kuriais dar nemažai žmonių naudojasi, pvz., Nokia C5, C6, C7, X6, X7, N8, N73, N95, N96, N96, E5, E7, E51, E52, E55, E60, E63,  E65, E66, E71, E72, E75, 5230, 5233, 5235, 5250, 5320, 5530, 5630, 5730, 5800, 6120, 6220, 6700, 6720, 6730, 6760, 6790 ir kt. Šių modelių telefonams sekimo programos vis dar kuriamos ir jų pas mus galite įsigyti.

Kaip diegiamos tokios programos ir kiek tai užtrunka?

„Asmeninio šnipo“ programą į išmanųjį telefoną galite įdiegti ir patys. Pagal iš mūsų gautą  išsamią instrukciją tai galėsite padaryti maždaug per 3-5 minutes. Bet geriausia, jeigu tik leidžia aplinkybės, tokią programą įdiegti į naują telefoną. Mes galime nupirkti Jūsų išsirinktą telefoną už rinkoje mažiausią kainą, jame įdiegti sekimo programą taip, kad jame veiktų visos įmanomos funkcijos (jų tarpe – pokalbių įrašymo).  Kitą dieną ( daugiausiai po dviejų)  po užsakymo Jums telefoną įteiktumėme arba išsiųstumėme nurodytu adresu visiškai patikrintą ir išbandytą. Tokiu atveju prisiimame ir garantiją už „Asmeninio šnipo“ programos korektišką veikimą.

Jeigu telefonas su „Asmeninio šnipo“ programa Jums reikalingas nedelsiant, galite jį išsirinkti ir įsigyti mūsų agentūroje iš jau parengtų.

Ką sugeba „Asmeninis šnipas“?

Įdiegta į išmanųjį telefoną, „Asmeninio šnipo“ programa turi tokias funkcijas:

- Pokalbių įrašymas. Įrašomi pokalbiai telefonu;

- Blakė” (nuotolinio įrašymo įrenginys). Įrašo visus garsus iki 4-6 metrų spinduliu nuo telefono norimu laikotarpiu ir reguliarumu;

- Pokalbių registras. Matysite, kas skambino į tą telefoną arba kam buvo skambinta iš jo. Netgi tada, jei vėliau visa ši informacija iš jo skambučių registro bus ištrinta;

- SMS kopijos. Žinosite visų gautų/išsiųstu SMS turinį. Vėlgi netgi tada, jei jos buvo iškart apdairiai ištrintos;

- Lokacija. Galėsite stebėti telefono judėjimą bei žinoti jo apytikslę buvimo vietą norimu laiku;

- Naršymo internete istorija. Žinosite, kokiuose interneto puslapiuose buvo lankytasi, ko ieškota paieškos sistemose;

- Telefono talpykla. Galėsite peržiūrėti visas atsisiųstas skaitmenines bylas, nufotografuotas nuotraukas, nufilmuotus vaizdus;

- Adresų knyga. Turėti visų adresų knygoje  esančių asmenų kontaktus.

Tai yra pagrindinės visų „Asmeninio šnipo“ programų funkcijos. Tačiau yra ir tokių programų, kurios papildomai gali:

- Fotografuoti. Kada panorėję, galite aktyvuoti telefono foto aparatą ir matyti, kokioje aplinkoje jis yra;

- Skype. (Susirašinėjimas);

- Viber. (Susirašinėjimas);

- Whatsapp. (Susirašinėjimas);

- Gmail. (Susirašinėjimas el.paštu.);

- Kita.

Visus  šiuos duomenis   galėsite rasti prisijungę prie specialaus serverio iš bet kokio kompiuterio  Jums patogiu laiku. Tam, kad jie ten atsidurtų, telefone turi būti aktyvuotas interneto (GPRS) ryšys.

“ASMENINIS ŠNIPAS” REALIU LAIKU

Į senesnius Nokia telefonus įdiegta „Asmeninio šnipo“ programa gali veikti ir tada, kai nėra  interneto ryšio. Šie telefonai  Jums suteiktų galimybę realiu laiku klausyti pokalbių telefonu, gauti išsiųstų bei priimtų SMS kopijas į savo telefoną,  taip pat gauti pranešimą apie pakeistą SIM kortelę ir naują jos numerį.

Tokį telefoną galima paversti pasiklausymo įrenginiu, arba kitaip tariant – “blake”. Jums tereikia iš bet kokio kito mobilaus telefono paskambinti į telefoną, kuriame įdiegtas “Asmeninis šnipas”, ir galėsite klausyti, kas vyksta arba kas kalbama 3 – 5 metrų spinduliu aplink tą telefoną.

Taip pat galima nustatyti tokio telefono buvimo vietą, tačiau jis turi būti su GPS imtuvu.

Programą įdiegus  į Jūsų telefoną,  jį galima valdyti kitu, bet kokio modelio mobiliu telefonu, siunčiant iš jo tam tikras komandas SMS žinutėmis.  Telefonas,  kuriuo valdomas kitas,  čia  vadinamas  ”Vadovu”.

Programos Nokia telefonams funkcijos:

- Pokalbių telefonu klausymas. Kai “Asmeniniame šnipe” įvyksta įeinančio/išeinančio skambučio sujungimas (atsiliepia abonentas), po kelių sekundžių jis į telefoną “Vadovą” išsiunčia slaptą SMS žinutę su išeinančio/įeinančio abonento telefono numeriu. Belieka iš “Vadovo” paskambinti į “Asmeninį šnipą” ir galima klausyti pokalbio telefonu.

- SMS kopijos. “Asmeninisšnipas” į telefoną “Vadovą” slaptai perduoda išsiųstų ir gautų SMS pranešimų kopijas su siuntėjų ir gavėjų telefonų numeriais.

- Buvimo vietos nustatymas. Iš telefono “Vadovo” į “Asmeninį šnipą” nusiuntus specialią komandą SMS žinute, jis atgal atsiunčia tam tikrus duomenis, pagal kuriuos tam tikroje svetainėje internete galima sužinoti apytikslę “Asmeninio šnipo” buvimo vietą.

-Blakė”. Iš telefono “Vadovo” paskambinus į “Asmeninį šnipą”,  jeigu juo nevyksta pokalbis, galima jį naudoti kaip pasiklausymo įrenginį, t.y. girdėti visus garsus aplink tą telefoną 3 – 5 metrų spinduliu.

-SIM kortelės keitimas. Jeigu telefonas “Asmeninis šnipas” įjungiamas, išjungiamas arba jame pakeičiama SIM kortelė, tuoj pat į telefoną “Vadovą” jis atsiunčia SMS pranešimą apie tai ir naujos SIM kortelės numerį.

Kokie Nokia telefonai tinkami šiam tikslui, klauskite mūsų el.paštu arba telefonu.

Įdiegtą programą “Asmeninis šnipas” telefone aptikti neįmanoma. Iš jo/į jį siunčiamos SMS komandos atmintyje neišlieka.

Būtina sąlyga: Telefone “Asmeninis šnipas” turi būti aktyvuota “konferencinio ryšio” paslauga. Ją nemokamai suteikia mobiliojo ryšio paslaugos teikėjas. Pokalbių telefonu pasiklausymo funkcija realiu laiku neveikia su išankstinio apmokėjimo kortelėmis (pvz., “Ežys”, “Labas”, “Pildyk”).

“ASMENINIS ŠNIPAS” INTERNETU

“Asmeninio šnipo” internetu funkcijos tokios pat kaip ir realiu laiku, tik skirtumas tas, jog visi pokalbiai “Asmeninio šnipo” telefone įrašomi ir iš kart po pokalbio GPRS ryšiu išsiunčiami į Jūsų nurodytą Google elektroninio pašto dėžutę. Šiuo principu veikiančia programa naudotis patogiau ir paprasčiau: nereikia kiekvieną kartą prisijungti ir klausyti pokalbio. Galima bet kada, Jums patogiu laiku, atidaryti el.pašto dėžutę ir pokalbių įrašus perklausyti. Šiuo atveju telefone turi būti aktyvuota duomenų perdavimo internetu (GPRS) funkcija.

Programa “Asmeninis šnipas”  nėra virusas ar kokia kita kenkėjiška programa, todėl ji netrikdo ir nestabdo kitų telefono funkcijų. Aptikti įdiegtą šnipinėjimo programinę įrangą Jūsų telefone gali tik patyręs specialistas. Kartą įdiegus tokią programinę įrangą į telefoną, daugiau nebėra būtinybės prie jo liestis. Nuo to momento telefonas – šnipas gali būti valdomas iš bet kurio pasaulio krašto.

Kaip rodo mūsų patirtis, susirūpinę savo ar šeimos ateitimi  žmonės dažnai pageidauja įsigyti jau paruoštą naudojimui “Asmeninio šnipo” programą kartu su telefono aparatu. Tokiems klientams mes turime  specialių pasiūlymų. Dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su “Asmeninio šnipo” paslauga, skaitykite čia.

„Asmeninio šnipo“ programos kaina – nuo 350 iki 670 eurų.

SVARBI INFORMACIJA:

Specialios programinės įrangos “Asmeninis šnipas” naudojimas gali pažeisti žmogaus teisę į privatų gyvenimą. Privačių pokalbių telefonu pasiklausymas be teismo sankcijos užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Dėl šios priežasties privačių detektyvų agentūra “Mimoza” šią paslaugą teikia tik gavusi raštišką užsakovo (pirkėjo) patvirtinimą, jog mobilusis telefonas, į kurį norima įdiegti  ”Asmeninio šnipo” specialią programinę įrangą, priklauso jam nuosavybės teise, mobilusis telefonas su tokia programine įranga tretiesiems asmenims bus perduotas naudotis tik juos įspėjus, jog gali būti pažeista jų teisė į privatų gyvenimą.

Nepilnamečių vaikų iki 18 metų sutikimas nėra reikalingas.